eXcellenT-FoRuM


Nė hap me kohen | | In touch with tomorow
 
ForumForum  PortailPortail  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Abuse Center

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Kushtet e Perdorimit & Lajmerime

Nė kėtė forum ne do tju lajmėrojmė pėr tė gjitha te rejat nga forumi, dhe ēdo gjė qė do tė bėhet me forum sė pari do jeni tė lajmruam apo do bėjmė sondazhe pėr tė parė se jeni dakord me ndryshimet apo jo. Gjithashtu kėtu janė rregullat tė cilave secili antar duhet tju pėrmbahet
Moderator: -Xaxxa-
2449Thu Jun 19, 2008 5:10 am
v1ru$-n3tw0rK XaxA is Here
Asnjė mesazh i ri

Pytje dhe Bisedime

Kėtu gjithashtu mund tė bėjme pytje, nė kėtė forum do tju jepet ndihma sa mė e shpejt dhe do te keni ndihmė tė siguruar, staffi i best-forum sė bashku me gjithė antaret tjerė ndihmon juve tė perballoni atė program apo debat dhe tė zgjedhni me ndihmėn tonė. Jemi nė sherbimin tuaj 24.h 7 ditet e javes, dhe krejt kėta FALAS
Moderatorėt: -Xaxxa-, Moderator
411Tue Jan 15, 2008 11:46 am
v1ru$-n3tw0rK Si i keni addresat
Abuse Center Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 526 artikuj
Forumi ka 16 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri patryjacy
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 18 mė Sat Jun 28, 2008 5:20 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ Administrator ][ excellent-shėrbimet ][ Hacker ][ Moderator ][ Webmaster ][ Contributor ][ Donatorė ][ Sponsorė ][ Super Moderatorė ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur