eXcellenT-FoRuM


Nė hap me kohen | | In touch with tomorow
 
ForumForum  PortailPortail  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 Forum TematMesazhet
Mesazhi i fundit

Abuse Center

 
Asnjė mesazh i ri

Kushtet e Perdorimit & Lajmerime

Nė kėtė forum ne do tju lajmėrojmė pėr tė gjitha te rejat nga forumi, dhe ēdo gjė qė do tė bėhet me forum sė pari do jeni tė lajmruam apo do bėjmė sondazhe pėr tė parė se jeni dakord me ndryshimet apo jo. Gjithashtu kėtu janė rregullat tė cilave secili antar duhet tju pėrmbahet
Moderator: -Xaxxa-
2449Thu Jun 19, 2008 5:10 am
v1ru$-n3tw0rK XaxA is Here
Asnjė mesazh i ri

Pytje dhe Bisedime

Kėtu gjithashtu mund tė bėjme pytje, nė kėtė forum do tju jepet ndihma sa mė e shpejt dhe do te keni ndihmė tė siguruar, staffi i best-forum sė bashku me gjithė antaret tjerė ndihmon juve tė perballoni atė program apo debat dhe tė zgjedhni me ndihmėn tonė. Jemi nė sherbimin tuaj 24.h 7 ditet e javes, dhe krejt kėta FALAS
Moderatorėt: -Xaxxa-, Moderator
411Tue Jan 15, 2008 11:46 am
v1ru$-n3tw0rK Si i keni addresat

Sherbimet

 
Asnjė mesazh i ri

Free Oferta

Free Oferta do te jen te gjitha ofertat te mundesuar antareve tone, te mundesuara nga staffi i best-forum apo edhe nga vet antaret tane. Ketu gjinden shum oferta si Wrb Hosting, Domain Nanem, hapesira te caktuara online, sms falas, thirrje falas... dhe shume e shume gjera tjera te reja dhe te pa para
Moderator: -Xaxxa-
313Wed Feb 13, 2008 9:41 am
-AdY..! Free Ofert Shum E Mir
Asnjė mesazh i ri

Business

Ne forumin tone Business, forumin e biznesit qe mund te behet permes best-forum do te keni mundesi te bleni dhe te shitni gjerat tuaja online, apo ti dergon ato shpallje ne kete forum i cili eshte special i rezervuar per kete gje. Ju lutem vetem qe te jeni sa me korrekt dhe te drejt ne keto gjera.
Moderator: -Xaxxa-
29Wed Jan 16, 2008 4:54 am
MiDn1ghT T3m[P]tr3ss Shit - Blerje Nga Best - Forumi

Control Center

 
Asnjė mesazh i ri

Lajmet e Portalit

Kėtu do tė gjėni eBooks nė Lidhje me Temat: * Cryptography * Database IP and Networking * Magazines * Misc Crap * Operating Systems * Piracy * Programming * Security * Software * Webdesign and Graphics * Web Servers Nė kėtė forum do tė kėtė shumė tema dhe postime interesante, qe do tju ndihmojnė juve nė shum gjėra. Mėsimet apo tutorialet mė tė vlefshme te kėtij forumit janė te shkruara nga vet staffi i best-forum apo nga vet antaret tė cilet kontribojne pėr te gjithė Shqiptarėt.
Moderator: -Xaxxa-
11Sun Jan 13, 2008 3:15 am
v1ru$-n3tw0rK Qka ndodh me Antarėt inactive?
Asnjė mesazh i ri

Security

Nė forumin tonė Security do tė gjėni dhe mund tė postoni shumė gjėra interesante dhe mjaft tė vlefshme, muund tė bėni postimet tuaja pėr siguriminin e kompjuterit tuaj, mund te tregoni lajmet e fundit rrėth botes sė Security, te bashkebisedojmė pėr kėtė, dhe mund te gjeni mjetet e nevoitura pėr security, po ashtu kėtu mund te gjėni edhe licensat e shum programeve te cilat paguhen, e ne ju mundesojmė qė ato ti celni falas. :
Moderator: -Xaxxa-
5172Wed Jan 23, 2008 10:05 am
MiDn1ghT T3m[P]tr3ss Te gjitha programet kerkoni ketu ?
Asnjė mesazh i ri

Tutorials & Mesime

Kėtu do tė gjėni eBooks nė Lidhje me Temat: * Cryptography * Database IP and Networking * Magazines * Misc Crap * Operating Systems * Piracy * Programming * Security * Software * Webdesign and Graphics * Web Servers Nė kėtė forum do tė kėtė shumė tema dhe postime interesante, qe do tju ndihmojnė juve nė shum gjėra. Mėsimet apo tutorialet mė tė vlefshme te kėtij forumit janė te shkruara nga vet staffi i best-forum apo nga vet antaret tė cilet kontribojne pėr te gjithė Shqiptarėt.
Moderator: -Xaxxa-
13Sun Jan 13, 2008 12:20 pm
MiDn1ghT T3m[P]tr3ss Si me kriju Virus nga ?
Asnjė mesazh i ri

Sisteme Operatime (OS)

Nė kėtė forum do tė gjėni gjitha Sistemet Operative te mundshme, mund edhe ti shkarkoni ato, mund tė bėni biseda apo debate rreth tyre. Do te gjeni gjithcka mbi Windows, Lunix, Unix, Mac OS, Symbian, dhe shumė e shumė sisteme operuase tjera. Mund te bėni postimet e drajverave (drivers) pėr sisteme te ndryshme, tė ndihmojm njėni tjetrin tė shkojm pėrtej sistemit tė zakonshem Windows, tė kalojme kufite e tyre. Gjithcka nė kėtė forum.
Moderator: -Xaxxa-
13Sun Jan 13, 2008 12:18 pm
MiDn1ghT T3m[P]tr3ss Cillin sistem operativ perdorni
Asnjė mesazh i ri

Games Zone

Kėtu mund tė postoni mė tė rejat per counter strike gta vice city dhe lojra tjera mund te postoni ketu si patch cheats hacking maps styles etjj.. Ky forum ėshtė nė disponim gjithmonė...
Moderator: -Xaxxa-
36Wed Feb 13, 2008 8:14 am
-AdY..! ktu postoni naj server per counter strike ok
Asnjė mesazh i ri

TV / Mobil

Kėtu do tė gjeni Tools nė Lidhje me Temat: Alcatel - Ericsson - Glossary - Miscellanous - Motorola - Nokia - Siemens - SMS - Gjithashtu edhe gjithcka mbi TV
Moderator: -Xaxxa-
1421Sun Jan 13, 2008 11:14 am
zero cool Counter-Strike For Mobile Cell Phones Retail
Asnjė mesazh i ri

Chat Programs

Forumi i dedikuar tė gjithave chat Programeve si: * mIRC * MSN Messenger * AIM * Yahoo Messenger * Paltalk * Gmail chat * dhe shume tjera
Moderator: -Xaxxa-
910Tue Jan 15, 2008 4:47 am
MiDn1ghT T3m[P]tr3ss passworda
Asnjė mesazh i ri

Crack and Serials

Kėtu mund tė gjeni Cracks dhe Serials pėr Programe Aplikative, Lojra etj
Moderator: -Xaxxa-
22Sun Jan 13, 2008 4:00 am
v1ru$-n3tw0rK Program per me gjet seriala edhe crack...

Diskutime Shoqerore

 
Asnjė mesazh i ri

Prezentohuni

Pasi tė regjistrohėni mund tė postoni dicka rreth vets tuaj kėtu (emrin, mbiemrin, vendbanimin, profesionin etj...). Mund tė hapni temė tė re me kėto tė dhėna.
Moderator: -Xaxxa-
00
Asnjė mesazh i ri

Argetime

Nė kėtė forum mund tė argetoheni dhe zbaviteni mė shumė gjėra tė ndryshme. Humore, video qesharake, dhe shumė e shumė gjera tjera argetuase.
Moderator: -Xaxxa-
138Mon Jan 14, 2008 10:22 am
MiDn1ghT T3m[P]tr3ss Barcoletat postoni ketu ?
Asnjė mesazh i ri

Nė kėrkim tė Romances

Nėse kėrkoni tė njiheni me shqiptar? aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka mbi veten tuaj n? forumin pėrkatės.
Moderator: -Xaxxa-
56Sun Jan 13, 2008 7:33 am
death-roll Alfabeti seksual
Asnjė mesazh i ri

Historia Shqiptare

Diskutoni mbi historinė tone duke sėrvirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan nje pjesė tė historise.
Moderator: -Xaxxa-
11Sun Jan 13, 2008 4:07 am
v1ru$-n3tw0rK Kultura e Ilirėve (te pareve tane)c
Asnjė mesazh i ri

Gjuha Shqipe

Albanologjia, historiku i shqipės, studimė shkencore qė hedhin dritė mbi origjinalitetin e gjuhės sonė. Jane te mirepritura studimet mbi dialektet e shqipės dhe evoluimin e saj ne kohė.
Moderator: -Xaxxa-
1111Sun Jan 13, 2008 5:36 am
death-roll Letėrsia e Rilindjes ?
Asnjė mesazh i ri

Sport

Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithesi mbi sportet nė Shqipėri dhe te huaj, jetėn e arritjet e sportisteve shqiptarė dhe tė huaj.
Moderator: -Xaxxa-
4749Tue Jan 15, 2008 7:07 am
MiDn1ghT T3m[P]tr3ss C.Ronaldo: Tani Anglia te fut friken!
Asnjė mesazh i ri

Faqja juaj

Kėtu mund tė reklamoni faqen tonė, por vetėm nėse i permbani rregullave. Ju lutem qe mos tė reklamoni pa lexuar rregullat dhe pa perballuar ato.
Moderator: -Xaxxa-
22Sat Feb 02, 2008 2:19 am
-AdY..! .:: Www.SweeT-Apple.TK::.
Asnjė mesazh i ri

Talk your Language

There are 5 languages in witch you can talk free :) Qua ci sono 5 lingua in quali potete parlare liberamente. Ketu jane 5 gjuhet te cilat antaret qe vin nga shtete e huaja dhe nuk din gjuhen tone, mund te flasin dhe te diskutojne ne gjuhet e tyre pa penguar ne forumet tjera.
Moderator: -Xaxxa-
55Sun Jan 13, 2008 7:26 am
death-roll Fjalėt Angleze dhe Shqipe mė tė popullarizuara
Asnjė mesazh i ri

Feja (besimi)

antar tė dashur kėtu mund tė bėni tema rreth besimit lidhshmėris midis tyre etj.
Moderator: -Xaxxa-
00
Asnjė mesazh i ri

Rima Muzikore

tė gjith ata qė mendojnė qe kan talent te krijojnė rima apo dissa muzikor ėshte qasti juaj ta tregoni veten ketu dhe te fitoni graden
Moderator: -Xaxxa-
22Sun Jan 13, 2008 5:24 am
death-roll Rima death-roll
Asnjė mesazh i ri

Moda,Bukuria dhe Estetika

Nė kėtė nėnforum do tė keni shumė te reja nga Moda...Bukuria dhe Estetika. Kėtu mund tė diskutoni rreth tyre dhe eshte gjithmon ne dispozicionin tuaj
Moderator: -Xaxxa-
4647Sat Feb 09, 2008 10:41 am
MiDn1ghT T3m[P]tr3ss Magjia qė vjen nga hunda

Multimedia

 
Asnjė mesazh i ri

Design

Nė forumin e Deizajnėve te best-forum mund tė gjeni dhe mund te postoni shumė gjera interesante qe kan te bėjnė me dizajn, si template per vbulletin, phpbb, joomla, template per web faqe, Brush per PhotoShop e dhe shumė e shumė gjera tjera qė kan tė bjene me dizajn. Perpos mos te postoni programe pėr dizajn.
Moderator: -Xaxxa-
953Tue Feb 12, 2008 1:20 pm
-AdY..! Designed By : -AdY..!
Asnjė mesazh i ri

Freewares and Betas

Nė forumin tonė Freewares and Betas do tė postoni apo tė gjėni tė gjitha programet apo softverėt qė janė falas apo me kod tė hapur.
Moderator: -Xaxxa-
1010Sun Jan 13, 2008 12:04 pm
death-roll Me convert files
Asnjė mesazh i ri

Filma / Movies

Nė kėtė forum mund tė bėni debate tė diskutoni per filmat dhe video klipet. Mund tė bisedoni edhe pėr aktoret, tė jepni apo tė gjėni shum informacione mbi filmat, tė na anticiponi ndonje film te ri dhe tė na tregoni mė shume pėr tė. Gjithashtu mund edhe tė shperndani filma nė forumatet Video tė ndryshem si DVD, DivX, avi, flv...
Moderator: -Xaxxa-
4868Mon Jan 14, 2008 9:57 am
MiDn1ghT T3m[P]tr3ss FILMA SERIK
Asnjė mesazh i ri

Muzika

Nė forumin tonė Muzika mund tė bisedoni tė bėni debate rreth muzikes, tė shprehni mendimet tuaja ndaj muzikes, cila muzike ju pelqen, te bisedoni per kangtaret kėngėt e tyre, te postoni dhe tė gjeni shum tekste kengesh. Githashtu mund te bshkangjitni dhe tė shperndani MP3 apo kėngė nė formate tjera tė Audio.
Moderator: -Xaxxa-
2828Sun Jan 13, 2008 11:55 am
death-roll Produkt 28 Album NEW

Recycle Bin (shporta)

 
This forum is locked: you cannot post, reply to, or edit topics.

Shporta

Kėtu do tė barten temat e vjetra qe do tė reciklohen kohė pak kohe
Moderator: -Xaxxa-
36Wed Feb 13, 2008 8:15 am
-AdY..! Ket Tem e Kom Mbyll
Excellent.forumotion.com Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 526 artikuj
Forumi ka 16 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri patryjacy
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 18 mė Sat Jun 28, 2008 5:20 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ Administrator ][ excellent-shėrbimet ][ Hacker ][ Moderator ][ Webmaster ][ Contributor ][ Donatorė ][ Sponsorė ][ Super Moderatorė ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur