eXcellenT-FoRuM


Nė hap me kohen | | In touch with tomorow
 
ForumForum  PortailPortail  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Multimedia

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Design

Nė forumin e Deizajnėve te best-forum mund tė gjeni dhe mund te postoni shumė gjera interesante qe kan te bėjnė me dizajn, si template per vbulletin, phpbb, joomla, template per web faqe, Brush per PhotoShop e dhe shumė e shumė gjera tjera qė kan tė bjene me dizajn. Perpos mos te postoni programe pėr dizajn.
Moderator: -Xaxxa-
953Tue Feb 12, 2008 1:20 pm
-AdY..! Designed By : -AdY..!
Asnjė mesazh i ri

Freewares and Betas

Nė forumin tonė Freewares and Betas do tė postoni apo tė gjėni tė gjitha programet apo softverėt qė janė falas apo me kod tė hapur.
Moderator: -Xaxxa-
1010Sun Jan 13, 2008 12:04 pm
death-roll Me convert files
Asnjė mesazh i ri

Filma / Movies

Nė kėtė forum mund tė bėni debate tė diskutoni per filmat dhe video klipet. Mund tė bisedoni edhe pėr aktoret, tė jepni apo tė gjėni shum informacione mbi filmat, tė na anticiponi ndonje film te ri dhe tė na tregoni mė shume pėr tė. Gjithashtu mund edhe tė shperndani filma nė forumatet Video tė ndryshem si DVD, DivX, avi, flv...
Moderator: -Xaxxa-
4868Mon Jan 14, 2008 9:57 am
MiDn1ghT T3m[P]tr3ss FILMA SERIK
Asnjė mesazh i ri

Muzika

Nė forumin tonė Muzika mund tė bisedoni tė bėni debate rreth muzikes, tė shprehni mendimet tuaja ndaj muzikes, cila muzike ju pelqen, te bisedoni per kangtaret kėngėt e tyre, te postoni dhe tė gjeni shum tekste kengesh. Githashtu mund te bshkangjitni dhe tė shperndani MP3 apo kėngė nė formate tjera tė Audio.
Moderator: -Xaxxa-
2828Sun Jan 13, 2008 11:55 am
death-roll Produkt 28 Album NEW
Multimedia Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 526 artikuj
Forumi ka 16 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri patryjacy
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 18 mė Sat Jun 28, 2008 5:20 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ Administrator ][ excellent-shėrbimet ][ Hacker ][ Moderator ][ Webmaster ][ Contributor ][ Donatorė ][ Sponsorė ][ Super Moderatorė ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur