eXcellenT-FoRuM


Nė hap me kohen | | In touch with tomorow
 
ForumForum  PortailPortail  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Diskutime Shoqerore

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Prezentohuni

Pasi tė regjistrohėni mund tė postoni dicka rreth vets tuaj kėtu (emrin, mbiemrin, vendbanimin, profesionin etj...). Mund tė hapni temė tė re me kėto tė dhėna.
Moderator: -Xaxxa-
00
Asnjė mesazh i ri

Argetime

Nė kėtė forum mund tė argetoheni dhe zbaviteni mė shumė gjėra tė ndryshme. Humore, video qesharake, dhe shumė e shumė gjera tjera argetuase.
Moderator: -Xaxxa-
138Mon Jan 14, 2008 10:22 am
MiDn1ghT T3m[P]tr3ss Barcoletat postoni ketu ?
Asnjė mesazh i ri

Nė kėrkim tė Romances

Nėse kėrkoni tė njiheni me shqiptar? aty ku jetoni, thjeshtė pėr shoqeri ose pėr marrėdhėnie mė intime, postoni diēka mbi veten tuaj n? forumin pėrkatės.
Moderator: -Xaxxa-
56Sun Jan 13, 2008 7:33 am
death-roll Alfabeti seksual
Asnjė mesazh i ri

Historia Shqiptare

Diskutoni mbi historinė tone duke sėrvirur fakte historike qė mund ti sillni nga libra historie, shtypi apo nga vetė ata qė e jetuan nje pjesė tė historise.
Moderator: -Xaxxa-
11Sun Jan 13, 2008 4:07 am
v1ru$-n3tw0rK Kultura e Ilirėve (te pareve tane)c
Asnjė mesazh i ri

Gjuha Shqipe

Albanologjia, historiku i shqipės, studimė shkencore qė hedhin dritė mbi origjinalitetin e gjuhės sonė. Jane te mirepritura studimet mbi dialektet e shqipės dhe evoluimin e saj ne kohė.
Moderator: -Xaxxa-
1111Sun Jan 13, 2008 5:36 am
death-roll Letėrsia e Rilindjes ?
Asnjė mesazh i ri

Sport

Kėtu mund tė diskutoni nė pėrgjithesi mbi sportet nė Shqipėri dhe te huaj, jetėn e arritjet e sportisteve shqiptarė dhe tė huaj.
Moderator: -Xaxxa-
4749Tue Jan 15, 2008 7:07 am
MiDn1ghT T3m[P]tr3ss C.Ronaldo: Tani Anglia te fut friken!
Asnjė mesazh i ri

Faqja juaj

Kėtu mund tė reklamoni faqen tonė, por vetėm nėse i permbani rregullave. Ju lutem qe mos tė reklamoni pa lexuar rregullat dhe pa perballuar ato.
Moderator: -Xaxxa-
22Sat Feb 02, 2008 2:19 am
-AdY..! .:: Www.SweeT-Apple.TK::.
Asnjė mesazh i ri

Talk your Language

There are 5 languages in witch you can talk free :) Qua ci sono 5 lingua in quali potete parlare liberamente. Ketu jane 5 gjuhet te cilat antaret qe vin nga shtete e huaja dhe nuk din gjuhen tone, mund te flasin dhe te diskutojne ne gjuhet e tyre pa penguar ne forumet tjera.
Moderator: -Xaxxa-
55Sun Jan 13, 2008 7:26 am
death-roll Fjalėt Angleze dhe Shqipe mė tė popullarizuara
Asnjė mesazh i ri

Feja (besimi)

antar tė dashur kėtu mund tė bėni tema rreth besimit lidhshmėris midis tyre etj.
Moderator: -Xaxxa-
00
Asnjė mesazh i ri

Rima Muzikore

tė gjith ata qė mendojnė qe kan talent te krijojnė rima apo dissa muzikor ėshte qasti juaj ta tregoni veten ketu dhe te fitoni graden
Moderator: -Xaxxa-
22Sun Jan 13, 2008 5:24 am
death-roll Rima death-roll
Asnjė mesazh i ri

Moda,Bukuria dhe Estetika

Nė kėtė nėnforum do tė keni shumė te reja nga Moda...Bukuria dhe Estetika. Kėtu mund tė diskutoni rreth tyre dhe eshte gjithmon ne dispozicionin tuaj
Moderator: -Xaxxa-
4647Sat Feb 09, 2008 10:41 am
MiDn1ghT T3m[P]tr3ss Magjia qė vjen nga hunda
Diskutime Shoqerore Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 526 artikuj
Forumi ka 16 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri patryjacy
4 pėrdorues nė linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 4 vizitorė
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 18 mė Sat Jun 28, 2008 5:20 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ Administrator ][ excellent-shėrbimet ][ Hacker ][ Moderator ][ Webmaster ][ Contributor ][ Donatorė ][ Sponsorė ][ Super Moderatorė ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur