eXcellenT-FoRuM


Nė hap me kohen | | In touch with tomorow
 
ForumForum  PortailPortail  KėrkoKėrko  RegjistrohuRegjistrohu  identifikimi  

Shiko mesazhet pa pėrgjigje
 

Control Center

 
TematMesazhet
Mesazhi i fundit
Asnjė mesazh i ri

Lajmet e Portalit

Kėtu do tė gjėni eBooks nė Lidhje me Temat: * Cryptography * Database IP and Networking * Magazines * Misc Crap * Operating Systems * Piracy * Programming * Security * Software * Webdesign and Graphics * Web Servers Nė kėtė forum do tė kėtė shumė tema dhe postime interesante, qe do tju ndihmojnė juve nė shum gjėra. Mėsimet apo tutorialet mė tė vlefshme te kėtij forumit janė te shkruara nga vet staffi i best-forum apo nga vet antaret tė cilet kontribojne pėr te gjithė Shqiptarėt.
Moderator: -Xaxxa-
11Sun Jan 13, 2008 3:15 am
v1ru$-n3tw0rK Qka ndodh me Antarėt inactive?
Asnjė mesazh i ri

Security

Nė forumin tonė Security do tė gjėni dhe mund tė postoni shumė gjėra interesante dhe mjaft tė vlefshme, muund tė bėni postimet tuaja pėr siguriminin e kompjuterit tuaj, mund te tregoni lajmet e fundit rrėth botes sė Security, te bashkebisedojmė pėr kėtė, dhe mund te gjeni mjetet e nevoitura pėr security, po ashtu kėtu mund te gjėni edhe licensat e shum programeve te cilat paguhen, e ne ju mundesojmė qė ato ti celni falas. :
Moderator: -Xaxxa-
5172Wed Jan 23, 2008 10:05 am
MiDn1ghT T3m[P]tr3ss Te gjitha programet kerkoni ketu ?
Asnjė mesazh i ri

Tutorials & Mesime

Kėtu do tė gjėni eBooks nė Lidhje me Temat: * Cryptography * Database IP and Networking * Magazines * Misc Crap * Operating Systems * Piracy * Programming * Security * Software * Webdesign and Graphics * Web Servers Nė kėtė forum do tė kėtė shumė tema dhe postime interesante, qe do tju ndihmojnė juve nė shum gjėra. Mėsimet apo tutorialet mė tė vlefshme te kėtij forumit janė te shkruara nga vet staffi i best-forum apo nga vet antaret tė cilet kontribojne pėr te gjithė Shqiptarėt.
Moderator: -Xaxxa-
13Sun Jan 13, 2008 12:20 pm
MiDn1ghT T3m[P]tr3ss Si me kriju Virus nga ?
Asnjė mesazh i ri

Sisteme Operatime (OS)

Nė kėtė forum do tė gjėni gjitha Sistemet Operative te mundshme, mund edhe ti shkarkoni ato, mund tė bėni biseda apo debate rreth tyre. Do te gjeni gjithcka mbi Windows, Lunix, Unix, Mac OS, Symbian, dhe shumė e shumė sisteme operuase tjera. Mund te bėni postimet e drajverave (drivers) pėr sisteme te ndryshme, tė ndihmojm njėni tjetrin tė shkojm pėrtej sistemit tė zakonshem Windows, tė kalojme kufite e tyre. Gjithcka nė kėtė forum.
Moderator: -Xaxxa-
13Sun Jan 13, 2008 12:18 pm
MiDn1ghT T3m[P]tr3ss Cillin sistem operativ perdorni
Asnjė mesazh i ri

Games Zone

Kėtu mund tė postoni mė tė rejat per counter strike gta vice city dhe lojra tjera mund te postoni ketu si patch cheats hacking maps styles etjj.. Ky forum ėshtė nė disponim gjithmonė...
Moderator: -Xaxxa-
36Wed Feb 13, 2008 8:14 am
-AdY..! ktu postoni naj server per counter strike ok
Asnjė mesazh i ri

TV / Mobil

Kėtu do tė gjeni Tools nė Lidhje me Temat: Alcatel - Ericsson - Glossary - Miscellanous - Motorola - Nokia - Siemens - SMS - Gjithashtu edhe gjithcka mbi TV
Moderator: -Xaxxa-
1421Sun Jan 13, 2008 11:14 am
zero cool Counter-Strike For Mobile Cell Phones Retail
Asnjė mesazh i ri

Chat Programs

Forumi i dedikuar tė gjithave chat Programeve si: * mIRC * MSN Messenger * AIM * Yahoo Messenger * Paltalk * Gmail chat * dhe shume tjera
Moderator: -Xaxxa-
910Tue Jan 15, 2008 4:47 am
MiDn1ghT T3m[P]tr3ss passworda
Asnjė mesazh i ri

Crack and Serials

Kėtu mund tė gjeni Cracks dhe Serials pėr Programe Aplikative, Lojra etj
Moderator: -Xaxxa-
22Sun Jan 13, 2008 4:00 am
v1ru$-n3tw0rK Program per me gjet seriala edhe crack...
Control Center Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Kush ėshtė nė linjė
Kush ėshtė nė linjėAnėtarėt e kėtij forumi kanė postuar 526 artikuj
Forumi ka 16 anėtarė tė regjistruar
Anėtari mė i ri patryjacy
1 Pėrdorues nė Linjė: 0 anėtarė 0 tė fshehur 1 vizitor
Rekord i pėrdoruesve nė linjė ishte 18 mė Sat Jun 28, 2008 5:20 pm

Anėtarėt tė regjistruar Asnjė
Legjenda : [ Administrator ][ excellent-shėrbimet ][ Hacker ][ Moderator ][ Webmaster ][ Contributor ][ Donatorė ][ Sponsorė ][ Super Moderatorė ]

Mesazhe tė rejaMesazhe tė rejaAsnjė mesazh i riAsnjė mesazh i ri  Forumi ėshtė KyēurForumi ėshtė Kyēur